DokumentyDokumenty



UsługiUsługi



Jak możemy Państwu pomóc?Jak możemy Państwu pomóc?

Zaangażowanie i najwyższa technologia

Oferujemy najlepsze technologie i współpracę z ludźmi doświadczonymi w obsłudze międzynarodowych a przede wszystkim skandynawskich klientów.

Zadzwoń do nas​​​​

Aplikacje mobilne

Zdalny dostęp do kont w każdej chwili i z każdego miejsca przez aplikacje mobilne na telefon lub tablet.

Czytaj więcej

Business Online - również w Polsce

24 godzinny dostęp do kont, transakcji, płatności oraz wymiany plików.  Przelewy zagraniczne w ramach grupy w czasie rzeczywistym i bez opłat.

Czytaj więcej

Prognozy makroekonomiczne

Dostarczamy naszym klientom aktualnych informacji o rynkach finansowych, a także prognozy dotyczące kursów walut i stóp procentowych.

Najświeższe analizy (ang.)

Date:
 
Rates from:
CurrencyNameNotes: SellNotes: BuyTransfer from
abroad
Transfer to
abroad
FixingDate/Time
AUDAustralian dollar289.91306.71292.31304.31298.312014-09-02
BGNBulgarian lev215.35215.35214.20216.50215.352014-09-02
BRLBrazilean real142.96142.96139.46146.46142.962014-09-02
CADCanadian dollar285.60300.35289.85298.85294.352014-09-02
CHFSwiss franc340.81356.81343.81353.81348.812014-09-02
CNYChinese renminbi yuan50.8953.5751.2853.1852.232014-09-02
CZKCzech Republic koruna14.6915.6914.8415.5415.192014-09-02
DKKDanish krone54.6557.8555.7557.3556.552014-09-02
EUREuro409.45432.95413.70428.70421.202014-09-02
GBPPound sterling514.11548.11521.61540.61531.112014-09-02
HKDHong Kong dollar39.7343.1340.2342.6341.432014-09-02
HRKCroatian kuna55.32955.32953.92956.72955.3292014-09-02
HUFHungarian forint1.27741.39941.29341.38341.33842014-09-02
INRIndian rupee5.0825.5025.1425.4425.2922014-09-02
JPYJapanese yen2.94843.17443.01143.11143.06142014-09-02
LTLLithuanian litas117.69126.29118.89125.09121.992014-09-02
NOKNorwegian krone50.3453.3451.0952.5951.842014-09-02
NZDNew Zealand dollar260.04275.24262.24273.04267.642014-09-02
SEKSwedish krona44.5147.1145.0146.6145.812014-09-02
SGDSingapore dollar248.59263.89250.79261.69256.242014-09-02
THBThai baht9.7310.299.8110.2110.012014-09-02
TRYTurkish lira142.55153.75147.00149.30148.152014-09-02
USDUS dollar308.37329.87316.12326.12321.122014-09-02
ZARSouth African rand64.9529.6530.2529.952014-09-02
Print version Save transactions
  • Print page
  • Sitemap
  • English

Kontakt Kontakt

 
Danske Bank A/S S.A.
Oddzial w Polsce,
ul. Emilii Plater 28
00-688 Warszawa
Polska

Recepcja
Tel.: +48 22 33 77 100

Pomoc techniczna Business Online & MultiCash.
Tel.:+48 22 33 77 190


Kontakt
 
 
Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce, ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa. Telefon: +48 22 33 77 100, fax: +48 22 33 77 101. SWIFT: DABAPLPW

Copyright 2008-2012 Danske Bank Group. Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce podlega pod Duński Urząd Nadzoru Finansowego. Przeczytaj nasze podejście do plików cookie.