DokumentyDokumenty



UsługiUsługi



Jak możemy Państwu pomóc?Jak możemy Państwu pomóc?

Zaangażowanie i najwyższa technologia

Oferujemy najlepsze technologie i współpracę z ludźmi doświadczonymi w obsłudze międzynarodowych a przede wszystkim skandynawskich klientów.

Zadzwoń do nas​​​​

Aplikacje mobilne

Zdalny dostęp do kont w każdej chwili i z każdego miejsca przez aplikacje mobilne na telefon lub tablet (aplikacje tylko w języku angielskim).

Czytaj więcej

Business Online - również w Polsce

24 godzinny dostęp do kont, transakcji, płatności oraz wymiany plików.  Przelewy zagraniczne w ramach grupy w czasie rzeczywistym i bez opłat.

Czytaj więcej

Prognozy makroekonomiczne

Dostarczamy naszym klientom aktualnych informacji o rynkach finansowych, a także prognozy dotyczące kursów walut i stóp procentowych.

Najświeższe analizy (ang.)

Date:
 
Rates from:
CurrencyNameNotes: SellNotes: BuyTransfer from
abroad
Transfer to
abroad
FixingDate/Time
AUDAustralian dollar279.48296.28281.88293.88287.882014-09-30
BGNBulgarian lev213.49213.49212.34214.64213.492014-09-30
BRLBrazilean real134.80134.80131.30138.30134.802014-09-30
CADCanadian dollar286.74301.49290.99299.99295.492014-09-30
CHFSwiss franc338.00354.00341.00351.00346.002014-09-30
CNYChinese renminbi yuan52.3855.0652.7754.6753.722014-09-30
CZKCzech Republic koruna14.6815.6814.8315.5315.182014-09-30
DKKDanish krone54.2057.4055.3056.9056.102014-09-30
EUREuro405.80429.30410.05425.05417.552014-09-30
GBPPound sterling518.49552.49525.99544.99535.492014-09-30
HKDHong Kong dollar40.7744.1741.2743.6742.472014-09-30
HRKCroatian kuna54.70854.70853.30856.10854.7082014-09-30
HUFHungarian forint1.28421.40621.30021.39021.34522014-09-30
INRIndian rupee5.14975.56975.20975.50975.35972014-09-30
JPYJapanese yen2.89733.12332.96033.06033.01032014-09-30
LTLLithuanian litas116.63125.23117.83124.03120.932014-09-30
NOKNorwegian krone49.9452.9450.6952.1951.442014-09-30
NZDNew Zealand dollar248.39263.59250.59261.39255.992014-09-30
SEKSwedish krona44.2046.8044.7046.3045.502014-09-30
SGDSingapore dollar251.13266.43253.33264.23258.782014-09-30
THBThai baht9.9010.469.9810.3810.182014-09-30
TRYTurkish lira139.31150.51143.76146.06144.912014-09-30
USDUS dollar316.98338.48324.73334.73329.732014-09-30
ZARSouth African rand64.3229.0229.6229.322014-09-30
Print version Save transactions
  • Print page
  • Sitemap
  • English

Kontakt Kontakt

 
Danske Bank A/S S.A.
Oddzial w Polsce,
ul. Emilii Plater 28
00-688 Warszawa
Polska

Recepcja
Tel.: +48 22 33 77 100

Pomoc techniczna Business Online (8:00-17:00).
Tel.:+48 22 33 77 190


Kontakt
 
 
Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce, ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa. Telefon: +48 22 33 77 100, fax: +48 22 33 77 101. SWIFT: DABAPLPW

Copyright 2008-2012 Danske Bank Group. Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce podlega pod Duński Urząd Nadzoru Finansowego. Przeczytaj nasze podejście do plików cookie.