DokumentyDokumenty



UsługiUsługi



Jak możemy Państwu pomóc?Jak możemy Państwu pomóc?

Zaangażowanie i najwyższa technologia

Oferujemy najlepsze technologie i współpracę z ludźmi doświadczonymi w obsłudze międzynarodowych a przede wszystkim skandynawskich klientów.

Zadzwoń do nas​​​​

Aplikacje mobilne

Zdalny dostęp do kont w każdej chwili i z każdego miejsca przez aplikacje mobilne na telefon lub tablet.

Czytaj więcej

Business Online - również w Polsce

24 godzinny dostęp do kont, transakcji, płatności oraz wymiany plików.  Przelewy zagraniczne w ramach grupy w czasie rzeczywistym i bez opłat.

Czytaj więcej

Prognozy makroekonomiczne

Dostarczamy naszym klientom aktualnych informacji o rynkach finansowych, a także prognozy dotyczące kursów walut i stóp procentowych.

Najświeższe analizy (ang.)

Date:
 
Rates from:
CurrencyNameNotes: SellNotes: BuyTransfer from
abroad
Transfer to
abroad
FixingDate/Time
AUDAustralian dollar272.52289.32274.92286.92280.922014-04-24
BGNBulgarian lev214.20214.20213.05215.35214.202014-04-24
BRLBrazilean real136.08136.08132.58139.58136.082014-04-24
CADCanadian dollar265.72280.47269.97278.97274.472014-04-24
CHFSwiss franc335.27351.27338.27348.27343.272014-04-24
CNYChinese renminbi yuan47.1349.8147.5249.4248.472014-04-24
CZKCzech Republic koruna14.7615.7614.9115.6115.262014-04-24
DKKDanish krone54.2157.4155.3156.9156.112014-04-24
EUREuro407.18430.68411.43426.43418.932014-04-24
GBPPound sterling491.38525.38498.88517.88508.382014-04-24
HKDHong Kong dollar37.3640.7637.8640.2639.062014-04-24
HRKCroatian kuna55.04655.04653.64656.44655.0462014-04-24
HUFHungarian forint1.29731.41931.31331.40331.35832014-04-24
INRIndian rupee4.75685.17684.81685.11684.96682014-04-24
JPYJapanese yen2.84543.07142.90843.00842.95842014-04-24
LTLLithuanian litas117.03125.63118.23124.43121.332014-04-24
NOKNorwegian krone49.1352.1349.8851.3850.632014-04-24
NZDNew Zealand dollar252.52267.72254.72265.52260.122014-04-24
SEKSwedish krona44.8547.4545.3546.9546.152014-04-24
SGDSingapore dollar233.23248.53235.43246.33240.882014-04-24
THBThai baht9.089.649.169.569.362014-04-24
TRYTurkish lira135.79146.99140.24142.54141.392014-04-24
USDUS dollar290.10311.60297.85307.85302.852014-04-24
ZARSouth African rand63.6828.3828.9828.682014-04-24
Print version Save transactions
  • Print page
  • Sitemap
  • English

Kontakt Kontakt

 
Danske Bank A/S S.A.
Oddzial w Polsce,
ul. Emilii Plater 28
00-688 Warszawa
Polska

Pomoc techniczna Business Online & MultiCash:
Tel.:+48 22 33 77 190


Kontakt
 
 
Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce, ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa. Telefon: +48 22 33 77 100, fax: +48 22 33 77 101. SWIFT: DABAPLPW

Copyright 2008-2012 Danske Bank Group. Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce podlega pod Duński Urząd Nadzoru Finansowego. Przeczytaj nasze podejście do plików cookie.