DokumentyDokumenty



UsługiUsługi



Jak możemy Państwu pomóc?Jak możemy Państwu pomóc?

Zaangażowanie i najwyższa technologia

Oferujemy najlepsze technologie i współpracę z ludźmi doświadczonymi w obsłudze międzynarodowych a przede wszystkim skandynawskich klientów.

Zadzwoń do nas​​

Aplikacje mobilne

Zdalny dostęp do kont w każdej chwili i z każdego miejsca przez aplikacje mobilne na telefon lub tablet.

Czytaj więcej

Business Online - również w Polsce

24 godzinny dostęp do kont, transakcji, płatności oraz wymiany plików.  Przelewy zagraniczne w ramach grupy w czasie rzeczywistym i bez opłat.

Czytaj więcej

Prognozy makroekonomiczne

Dostarczamy naszym klientom aktualnych informacji o rynkach finansowych, a także prognozy dotyczące kursów walut i stóp procentowych.

Najświeższe analizy (ang.)

Date:
 
Rates from:
CurrencyNameNotes: SellNotes: BuyTransfer from
abroad
Transfer to
abroad
FixingDate/Time
AUDAustralian dollar276.27293.07278.67290.67284.672014-04-15
BGNBulgarian lev213.93213.93212.78215.08213.932014-04-15
BRLBrazilean real136.91136.91133.41140.41136.912014-04-15
CADCanadian dollar267.04281.79271.29280.29275.792014-04-15
CHFSwiss franc336.09352.09339.09349.09344.092014-04-15
CNYChinese renminbi yuan47.4050.0847.7949.6948.742014-04-15
CZKCzech Republic koruna14.7315.7314.8815.5815.232014-04-15
DKKDanish krone54.1457.3455.2456.8456.042014-04-15
EUREuro406.65430.15410.90425.90418.402014-04-15
GBPPound sterling489.94523.94497.44516.44506.942014-04-15
HKDHong Kong dollar37.4240.8237.9240.3239.122014-04-15
HRKCroatian kuna54.84754.84753.44756.24754.8472014-04-15
HUFHungarian forint1.29991.42191.31591.40591.36092014-04-15
INRIndian rupee4.80945.22944.86945.16945.01942014-04-15
JPYJapanese yen2.86763.09362.93063.03062.98062014-04-15
LTLLithuanian litas116.88125.48118.08124.28121.182014-04-15
NOKNorwegian krone49.3452.3450.0951.5950.842014-04-15
NZDNew Zealand dollar254.69269.89256.89267.69262.292014-04-15
SEKSwedish krona44.8047.4045.3046.9046.102014-04-15
SGDSingapore dollar234.49249.79236.69247.59242.142014-04-15
THBThai baht9.119.679.199.599.392014-04-15
TRYTurkish lira136.98148.18141.43143.73142.582014-04-15
USDUS dollar290.50312.00298.25308.25303.252014-04-15
ZARSouth African rand63.8428.5429.1428.842014-04-15
Print version Save transactions
  • Print page
  • Sitemap
  • English

Kontakt Kontakt

Danske Bank A/S S.A.
Oddzial w Polsce,
ul. Emilii Plater 28
00-688 Warszawa
Polska

Tel: +48 22 33 77 100
Fax: +48 22 33 77 101

SWIFT/BIC: DABAPLPW

Kontakt
 
 
Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce, ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa. Telefon: +48 22 33 77 100, fax: +48 22 33 77 101. SWIFT: DABAPLPW

Copyright 2008-2012 Danske Bank Group. Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce podlega pod Duński Urząd Nadzoru Finansowego. Przeczytaj nasze podejście do plików cookie.