DokumentyDokumenty



UsługiUsługi



Jak możemy Państwu pomóc?Jak możemy Państwu pomóc?

Zaangażowanie i najwyższa technologia

Oferujemy najlepsze technologie i współpracę z ludźmi doświadczonymi w obsłudze międzynarodowych a przede wszystkim skandynawskich klientów.

Zadzwoń do nas​​​​

Aplikacje mobilne

Zdalny dostęp do kont w każdej chwili i z każdego miejsca przez aplikacje mobilne na telefon lub tablet.

Czytaj więcej

Business Online - również w Polsce

24 godzinny dostęp do kont, transakcji, płatności oraz wymiany plików.  Przelewy zagraniczne w ramach grupy w czasie rzeczywistym i bez opłat.

Czytaj więcej

Prognozy makroekonomiczne

Dostarczamy naszym klientom aktualnych informacji o rynkach finansowych, a także prognozy dotyczące kursów walut i stóp procentowych.

Najświeższe analizy (ang.)

Date:
 
Rates from:
CurrencyNameNotes: SellNotes: BuyTransfer from
abroad
Transfer to
abroad
FixingDate/Time
AUDAustralian dollar282.55299.35284.95296.95290.952014-09-19
BGNBulgarian lev214.02214.02212.87215.17214.022014-09-19
BRLBrazilean real137.39137.39133.89140.89137.392014-09-19
CADCanadian dollar287.83302.58292.08301.08296.582014-09-19
CHFSwiss franc338.82354.82341.82351.82346.822014-09-19
CNYChinese renminbi yuan51.6054.2851.9953.8952.942014-09-19
CZKCzech Republic koruna14.6915.6914.8415.5415.192014-09-19
DKKDanish krone54.3257.5255.4257.0256.222014-09-19
EUREuro406.85430.35411.10426.10418.602014-09-19
GBPPound sterling515.57549.57523.07542.07532.572014-09-19
HKDHong Kong dollar40.2443.6440.7443.1441.942014-09-19
HRKCroatian kuna54.89454.89453.49456.29454.8942014-09-19
HUFHungarian forint1.28411.40611.30011.39011.34512014-09-19
INRIndian rupee5.1445.5645.2045.5045.3542014-09-19
JPYJapanese yen2.87313.09912.93613.03612.98612014-09-19
LTLLithuanian litas116.93125.53118.13124.33121.232014-09-19
NOKNorwegian krone49.7952.7950.5452.0451.292014-09-19
NZDNew Zealand dollar256.83272.03259.03269.83264.432014-09-19
SEKSwedish krona44.3746.9744.8746.4745.672014-09-19
SGDSingapore dollar249.07264.37251.27262.17256.722014-09-19
THBThai baht9.8110.379.8910.2910.092014-09-19
TRYTurkish lira140.57151.77145.02147.32146.172014-09-19
USDUS dollar312.32333.82320.07330.07325.072014-09-19
ZARSouth African rand64.4229.1229.7229.422014-09-19
Print version Save transactions
  • Print page
  • Sitemap
  • English

Kontakt Kontakt

 
Danske Bank A/S S.A.
Oddzial w Polsce,
ul. Emilii Plater 28
00-688 Warszawa
Polska

Recepcja
Tel.: +48 22 33 77 100

Pomoc techniczna Business Online (8:00-17:00).
Tel.:+48 22 33 77 190


Kontakt
 
 
Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce, ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa. Telefon: +48 22 33 77 100, fax: +48 22 33 77 101. SWIFT: DABAPLPW

Copyright 2008-2012 Danske Bank Group. Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce podlega pod Duński Urząd Nadzoru Finansowego. Przeczytaj nasze podejście do plików cookie.